85,398
edits
m (→1—200: Updated table) |
m (→1—200: Updated table) |
||
Line 253: | Line 253: | ||
|- | |- | ||
| 0121 || 1982-11-17 || ''[[Sharata sakale shishirete dhuye]]'' || (Autumn) Longing || Bengali || | | 0121 || 1982-11-17 || ''[[Sharata sakale shishirete dhuye]]'' || (Autumn) Longing || Bengali || | ||
|- | |||
| 0122 || 1982-11-18 || ''[[Pathik tumi ekakii ese]]'' || (Autumn) Longing || Bengali || | |||
|} | |} | ||