85,506
edits
m (Added Song 320) |
m (Added Song 321) |
||
Line 674: | Line 674: | ||
|- | |- | ||
| 0320 || 1983-03-09 || ''[[Nandanavana manthana kari]]'' || Contemplation || Bengali || Dadra | | 0320 || 1983-03-09 || ''[[Nandanavana manthana kari]]'' || Contemplation || Bengali || Dadra | ||
|- | |||
| 0321 || 1983-03-10 || ''[[Sabar majhe hariye gecho]]'' || Determination || Bengali || Dadra | |||
|} | |} | ||