85,506
edits
m (Added Song 350 (soon to come)) |
m (Added Song 351 (soon to come)) |
||
Line 734: | Line 734: | ||
|- | |- | ||
| 0350 || 1983-03-17 || ''[[Tumi bina ke ba krpa karite pare]]'' || Contemplation || Bengali || Keherwa | | 0350 || 1983-03-17 || ''[[Tumi bina ke ba krpa karite pare]]'' || Contemplation || Bengali || Keherwa | ||
|- | |||
| 0351 || 1983-03-17 || ''[[Kena go ebhave ele]]'' || Determination || Bengali || Dadra | |||
|} | |} | ||