14,061
edits
(More) |
(→Consonants: More) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| ज || জ || ja || {{No|Not required}} | | ज || জ || ja || {{No|Not required}} | ||
|- | |||
| झ || ঝ || jha || {{No|Not required}} | |||
|- | |||
| ञ || ঞ || iṋa || {{No|Not required}} | |||
|- | |||
| ट || ট || || | |||
|- | |||
| ठ || ঠ || || | |||
|} | |} | ||
[[Category:Sarkarverse help pages]] | [[Category:Sarkarverse help pages]] |