14,061
edits
(→Consonants: More) |
(→Consonants: ++) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| ठ || ঠ || || | | ठ || ঠ || || | ||
|- | |||
| ड || ড || || | |||
|- | |||
| ढ || ঢ || || | |||
|- | |||
| ण || ণ || || | |||
|- | |||
| त || ত || || | |||
|- | |||
| थ || থ || || | |||
|} | |} | ||
[[Category:Sarkarverse help pages]] | [[Category:Sarkarverse help pages]] |