User:T12/Extensions: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Fix) |
(++) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:PageSecurity Page Security] || {{Rating|3|5}} || Caution needed || {{Not done}} | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:PageSecurity Page Security] || {{Rating|3|5}} || Caution needed || {{Not done}} | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikiBanner WikiBanner] || {{Rating|2.5|5}} || || {{Not done}} | |||
|} | |} |