User:T12/Extensions: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(++) |
(CharInsert) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:CustomData CustomData] || || | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:CustomData CustomData] || || | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:CharInsert CharInsert] || || | |||
|} | |} |