14,091
edits
(→Second list: Start) |
(→First list: UploadWizard) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| [[mw:Extension:PageNotice|PageNotice]] || {{Rating|2|5}}} || Likely to do just what I currently dislike about WikiBanner (AAA) || | | [[mw:Extension:PageNotice|PageNotice]] || {{Rating|2|5}}} || Likely to do just what I currently dislike about WikiBanner (AAA) || | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:UploadWizard UploadWizard] || || | |||
|} | |} | ||