14,091
edits
(++) |
(+1) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:Replace_Text Replace Text] || {{Rating|3|5}} || || {{Not done}} | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:Replace_Text Replace Text] || {{Rating|3|5}} || || {{Not done}} | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:PageSecurity Page Security}} || {{Rating|3|5}} || Caution needed || {{Not done}} | |||
|} | |} |