85,465
edits
m (Added Song 250) |
m (Added Song 251 - soon to come) |
||
Line 534: | Line 534: | ||
|- | |- | ||
| 0250 || 1983-02-02 || ''[[Kena dharay esechi]]'' || Longing || Bengali || Dadra | | 0250 || 1983-02-02 || ''[[Kena dharay esechi]]'' || Longing || Bengali || Dadra | ||
|- | |||
| 0251 || 1983-02-02 || ''[[Aji mor ankhite van]]'' || Determination || Bengali || Keherwa | |||
|} | |} | ||