85,465
edits
m (Added Song 257 (soon to come)) |
m (Added Song 258 (soon to come)) |
||
Line 548: | Line 548: | ||
|- | |- | ||
| 0257 || 1983-02-05 || ''[[Asana pata ache aj]]'' || Longing || Bengali || Keherwa | | 0257 || 1983-02-05 || ''[[Asana pata ache aj]]'' || Longing || Bengali || Keherwa | ||
|- | |||
| 0258 || 1983-02-12 || ''[[Arun tomar bhorer aloy]]'' || Neohumanism || Bengali || Dadra | |||
|} | |} | ||