14,071
edits
(BaN) |
(++) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikiEditor WikiEditor] || || | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikiEditor WikiEditor] || || | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:Semantic_Forms SemanticForms] || | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:Semantic_Forms SemanticForms] || || | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:BlockandNuke BlockandNuke] || | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:BlockandNuke BlockandNuke] || || | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:Admin_Links AdminLinks] || Might be admin's CP || | |||
|} | |} |