14,070
edits
(++) |
(++) |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:Admin_Links AdminLinks] || Might be admin's CP || | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:Admin_Links AdminLinks] || Might be admin's CP || | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:CustomData CustomData] || || | |||
|} | |} |