14,091
edits
(Uncollapse) |
(→Second list: 1 more) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:AntiSpoof AntiSpoof] || || || | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:AntiSpoof AntiSpoof] || || || | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:TorBlock TorBlock] || || || | |||
|} | |} |