14,091
edits
(→Second list: 1 more) |
(→First list: PDFHandler) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikiBanner WikiBanner] || {{Rating|2.5|5}} || || {{Not done}} Probably not needed just now (AAA) | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikiBanner WikiBanner] || {{Rating|2.5|5}} || || {{Not done}} Probably not needed just now (AAA) | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:PdfHandler PdfHandler] || PPRating|2.5|5}}} || || | |||
|} | |} | ||