14,070
edits
(→First list: PDFHandler) |
(→First list: ++) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikiBanner WikiBanner] || {{Rating|2.5|5}} || || {{Not done}} Probably not needed just now (AAA) | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:WikiBanner WikiBanner] || {{Rating|2.5|5}} || || {{Not done}} Probably not needed just now (AAA) | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:PdfHandler PdfHandler] || | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:PdfHandler PdfHandler] || {{Rating|2.5|5}}} || || | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:PageNotice Extension:PageNotice] || {{Rating|2|5}}} || || | |||
|} | |} | ||