14,070
edits
(→Second list: formatting correction) |
(→First list: Fix) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:CustomData CustomData] || {{Rating|3|5}} || || | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:CustomData CustomData] || {{Rating|3|5}} || || | ||
|- | |||
| [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:CharInsert CharInsert] || {{Rating|3|5}} || || {{Done}} | | [https://www.mediawiki.org/wiki/Extension:CharInsert CharInsert] || {{Rating|3|5}} || || {{Done}} | ||
|- | |- |