14,061
edits
(++) |
(++) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! No. !! User !! Edit count !!User groups | ! No. !! User !! Edit count !!User groups | ||
|- | |- | ||
| 1 || [[User:Tito Dutta]] || | | 1 || [[User:Tito Dutta]] || 1931 || B, Ad | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[User:Abhidevananda]] || | | 2 || [[User:Abhidevananda]] || 150 || B, Ad | ||
|- | |- | ||
| 3 || [[User:Admin]] || | | 3 || [[User:Bgwhite]] || 112 || B, Ad | ||
|- | |||
| 4 || [[User:Admin]] || 26 || B, Ad | |||
|} | |} |