14,061
edits
(Edits cap) |
(B, Ad) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! No. !! User !! Edit count !!User groups | ! No. !! User !! Edit count !!User groups | ||
|- | |- | ||
| 1 || [[User:Tito Dutta]] || | | 1 || [[User:Tito Dutta]] || 4100 || B, Ad | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[User:Abhidevananda]] || | | 2 || [[User:Abhidevananda]] || 218 || B, Ad | ||
|- | |- | ||
| 3 || [[User:Bgwhite]] || 136 || B, Ad | | 3 || [[User:Bgwhite]] || 136 || B, Ad | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || [[User:Ananta]] || 47 || | ||
|- | |- | ||
| 5 || [[User:Kusum]] || 1 || | | 5 || [[User:Admin]] || 34 || B, Ad | ||
|- | |||
| 6 || [[User:Kusum]] || 1 || B, Ad | |||
|} | |} | ||
[[Category:Sarkarverse lists]] | [[Category:Sarkarverse lists]] |