85,459
edits
(→1—200: sortable) |
m (→1—200: Updated table) |
||
Line 177: | Line 177: | ||
|- | |- | ||
| 0083 || 1982-11-07 || ''[[Cira nutaner ahvane]]'' || Neohumanism || Bengali || | | 0083 || 1982-11-07 || ''[[Cira nutaner ahvane]]'' || Neohumanism || Bengali || | ||
|- | |||
| 0084 || 1982-11-07 || ''[[Sumukhe asiya danraiyachile]]'' || Enlightenment || Bengali || | |||
|- | |||
| 0085 || 1982-11-07 || ''[[Din guli cale jay]]'' || Liberation || Bengali || | |||
|} | |} | ||